Ігротехніка

Для запису до гуртка звертатися до педагога     

Керівник гуртка: Турчин Олександра Юріївна

Розклад роботи, що діє протягом 2023-2024 н.р.: каб. 6

ВівторокП`ятниця
15:30-17:0515:30-17:05

  Гурток передбачає оволодівання навичками класифікації, організації, пояснення і проведення ігор; ігрових програм; театральних інтерактивних вистав. Сприяє формуванню уяви про театральне мистецтво; образ актора, ігротехніка, ведучого, режисера. Ознайомлення з правилами сценічної культури. Забезпечує комплексний розвиток фантазії, уяви, сценічної майстерності (дикції, ритміки пластики), комунікативних здібностей, формування розуміння власної національної ідентичності засобами ігрової діяльності.

Навчання у колективі дозволяє кожному вихованцю відчувати себе успішним та надає можливість для самореалізації у доступному і знайомому йому виді ігор; сприяє створенню умов для гарного спілкування, приємних особистих і спільних переживань, викликає позитивні емоції, формує прекрасний настрій і збуджує бажання повертатися до таких емоцій під час ігрового дійства; виховання й навчання необхідних знань, умінь та навичок за особистими потребами дітей, інтересами, бажаннями, прагненнями та у надання змоги виробити особистий алгоритм досягнення поставленої мети та вміння приймати спільні рішення.

В програмі навчання: організація дозвілля, акторська майстерність, сценічна мова, написання сценаріїв, основи організації свята, ігрові технології, участь в шоу і театралізованих виставах.

Коментарі не дозволені.