Мистецтво вишивання

Для запису до гуртка звертатися до педагога

Керівник гуртка Берднік Алла Вячеславівна

Розклад роботи, що діє протягом 2023-2024 н.р. (каб.23)

ЧЕТВЕРСУБОТА
15:00-16:3510:00-11:35

У розмаїтті українського декоративного мистецтва художнє вишивання посідає одне з провідних місць. Вишивка повертає нас до рідних джерел прекрасного та животворного народного мистецтва. Як вид людської праці, вишивка має позитивний вплив на психофізіологічний стан людини. Вишивання заспокоює нервову систему, розвиває увагу, уяву і смак. Вишивка в Україні – це світ краси і фантазій, поетичного осмислення навколишньої природи. 

    Програма гуртка створена так, що дозволяє дітям засвоїти різні види швів у вишивці та застосувати їх у повсякденному житті, одночасно формуючи у них смак, працелюбність, любов до прекрасних надбань нашого народу, шануючи і примножуючи традиції попередніх поколінь, виховує патріотизм і любов до своєї Батьківщини – України.

            Творчий підхід до кожної дитини, їх бажання навчитись українській вишивці – зміцнює та надихає колектив на виконання різнопланових вишивок.

Заняття вишивкою виховують в учнів смак до прекрасного, любов до українського ремесла.Протягом навчального року проводяться виставки до свят, конкурси на кращу роботу, майстер-класи.

Коментарі не дозволені.