Стендове моделювання

Для запису до гуртка звертатися до педагога

Керівник гуртка Хміль Олексій Михайлович

Діти займаються з 7 років.

Якщо ваша дитина на дозвіллі із задоволенням будує простенькі літачки або вантажівки будь з чого – приводьте її на гурток «Стендове моделювання»! Саме тут її навчать професійним навичкам з майстрування різноманітної техніки: від паротягів до КАМАЗів, від винищувачів до ретро велосипедів. Все це гуртківці ретельно вивчають, вони не просто складають деталі разом, а дізнаються, яке призначення у конкретного елемента, як його правильно закріпити, які клеї для цього краще обрати і т.д.

Гурток створений для тих, хто давно і назавжди закоханий у військову тематику, адже саме тут ви маєте змогу здійснити давню мрію та створити власну артилерію, подолати ворога, винайти нову зброю. Всі ці винаходи – мініатюрні, займають небагато місця, але вимагають чимало часу. Робота кропітка, для терплячих та спокійних. Але, як показує практика, всі учні, яким цікаво, навіть найактивніші, із задоволенням сидять над своїми роботами. Те саме стосується майбутніх автомобілістів, що виробляють міні-боліди чи старовинні автівки, любителів саморобних кораблів тощо.

Що ще вивчають під час навчання? Технічні засоби пересування різних епох та країн, їхні особливості, відмінності. Моделі здебільшого виробляються з пластикових складових, але це не означає, що не можна використати інші матеріали, до цього завжди схвальне відношення. Уроки розвивають фантазію та технічні здібності.

Розклад роботи, що діє протягом 2023-2024 н.р. (каб№5)

ПОНЕДІЛОКСУБОТА
14:00-16:2510:00-12:25

Коментарі не дозволені.