Про нас

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді – заклад позашкільної освіти, який розпочав свою роботу в жовтні 1981 року як Станція юних техніків Дарницького району м. Києва.
У перший навчальний рік СЮТ зібрала у своїх стінах захоплених творчістю хлопчиків та дівчаток. Справжнім осередком технічної творчості в районі стає станція юних техніків і тому у 1990 році перейменовується на Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді.
Педагоги  закладу позашкільної освіти мають високий професійний рівень, що є головною сприятливою умовою для розкриття творчого потенціалу дітей різного віку. Методичні розробки наших педагогів з питань навчально-виховного процесу у закладах позашкільної освіти неодноразово брали участь у міських та Всеукраїнських конкурсах і займали призові місця.
Профорієнтаційна робота при підтримці психологів, педагогів та керівників гуртків спрямована на обдуманий вибір професії, що є важливим кроком для молодої людини в подальшому її житті. Особливе значення приділяється організації масової роботи, яка дозволяє виховувати гармонійно розвинуту особистість.
Кожного року Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району гостинно розкриває свої двері і запрошує всіх бажаючих поринути у світ здійснення мрій, бажань, прагнень…

Саме тут ви зможете проявити свій талант; розкритись як творча, обдарована особистість і зорієнтуватись у виборі майбутньої професії.
Центр технічної творчості молоді має розвинену структуру напрямків роботи гуртків за різними направленнями, що дає можливість розкрити дитині свої таланти і здібності. Спрямувати просту роботу в русло науково обґрунтованих, відчути себе неповторним і неперевершеним в створенні власних робіт. Участь в різних конкурсах гартує у вихованців силу волі до перемоги, до самореалізації, до самовизначення, що є невід’ємним фактором успішної особистості. Від молодшого до старшого віку діти можуть знайти гурток або творче об’єднання за вподобаннями, інтересами, а досвідченні керівники допоможуть оволодіти знаннями, навиками та уміннями. Експонати, створені руками вихованців Центру, приймають участь не тільки в районних виставках, а й постійно експонуються на міських та Всеукраїнських виставках науково-технічної, декоративно-прикладної творчості учнівської молоді.

АДМІНІСТРАЦІЯ  ЦЕНТРУ  ТТМ

З 2000 року Центр очолює Антонова Олена Анатоліївна, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком “Софія Русова”. Її плідна робота та вагомі здобутки на освітянській ниві за термін перебування на посаді директора Центру відмічені нагородами, грамотами, подяками.                                      Директор сприяє розвитку навчально-виховного процесу в установі, піклується про підвищення кваліфікації працівників Центру.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Гайдук Наталія Олександрівна, відмінник освіти України.

.

 

 

Заступник директора з навчально-методичної роботи – Скіпор Ірина Станіславівна.

 

 

 

 

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи – Кулініч Тетяна Василівна

 

 

 

У 2015-2016 навчальному році в Центрі технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді працюють 120 груп за 32 напрямами творчої діяльності, які об’єднують 1721 вихованців.

Дітей плекають, навчають досвідчені педагоги-позашкільники, фахівці, творчі, талановиті люди.

У березні 2014 року в Центрі ТТМ працювала експертна комісія щодо атестації нашого закладу. За висновками Київської міської регіональної експертної ради Центр ТТМ атестовано з відзнакою.

Нагороджені знаком «Відмінник освіти України»:

Гайдук Наталія Олександрівна,  Зінзюк Олена Вячеславівна, Пузирна Ганна Никифорівна.

Звання «Керівник гуртка-методист» мають педагоги:

Гайдук Наталія Олександрівна, Зінзюк Олена Вячеславівна, Дєгтярьова Галина Андріївна.

Звання  «Зразковий художній колектив» мають:

– Творче об’єднання «Берегиня»

– Гурток «Орігамі та паперопластика»

– Творче об’єднання «Світ іграшки»

– Гурток «Паперова майстерня»

– Гурток «М’яка іграшка»

– Гурток “Гончари”

Залишити відповідь