Юний еколог

Для запису до гуртка звертатися до педагога

Запрошуємо дітей віком від 7 до 15 років.

Керівник гуртка: Адаменко Олена Андріївна

Вивчати природу – це значить вивчати оточуючий нас світ: каміння, рослини, тварин, зірки, клімат і, звичайно, самих себе, оскільки людина є частиною природи.

Навіть вивчаючи те, що відкрито іншими, ми сміливо можемо зарахувати себе до найщасливіших з людей – адже мільйони і мільйони з них нічого не знають про те, що бачать щодня.

На заняттях гуртка діти мають можливість:  ознайомитись зі світом рослин і тварин, зробити перші кроки до екології як науки;  поглибити свої знання та доторкнутися до майбутньої професії.

На гуртку формується та розвивається активна життєва позиція та відчуття особистої відповідальності за стан навколишнього середовища; вміння приймати рішення та діяти в їх межах в питаннях охорони навколишнього природного середовища; досліджувати стан екосистем та планувати заходи щодо їх відновлення через наукові проекти та науково дослідницьку діяльність. 

Ми вивчаємо: природу – найкращу наукову лабораторію для проведення власних спостережень, дослідів експериментів; рослинний і тваринний світ через захоплюючі екскурсії; основні закони розвитку, збереження природи та екосистем.

Розклад роботи на  2023-2024 н.р.: (каб.6/21)

ВІВТОРОК ЧЕТВЕР
1115-1225 1115-1225
1400 – 1535 1400 – 1535

Коментарі не дозволені.