![](https://cttm.inet.ua/wp-content/uploads/2024/04/438058997_10224620654963463_2797793748037684043_n-768x1024.jpg)
ВІТАЄМО команду Центру ТТМ Дарницького району з перемогою у міському конкурсі “Журавлиний клич”!
Змагання з оригамі відбулося 27 квітня 2024 року за участі освітніх закладів різних районів столиці. В молодшій віковій групі І командне місце отримали Фандецька Злата та Бугай Валерія; в особистій першості молодшої вікової категорії ІІ місце здобула Денисенко Альона.
Дякуємо за чудове навчання та високі результати керівнику гуртка «Паперова майстерня» Центру ТТМ – Джимі Світлані Анатоліївні!