![](https://cttm.inet.ua/wp-content/uploads/2023/05/145-509x1024.jpg)
Вітаємо команду Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району міста Києва, Овчиннікову Варвару та Лазарєва Євгена, вихованців гуртка “Паперова майстерня” з І командним місцем у міському конкурсі з оригамі “Журавлиний клич”
Велика подяка керівнику команди, Світлані Анатоліївні Джимі, за чудову підготовку своїх вихованців
Бажаємо їм ще більших успіхів та впевнених перемог
ВІТАЄМО