![](https://cttm.inet.ua/wp-content/uploads/2023/04/32-656x1024.jpg)
Вихованці Центру ТТМ активно підтримують екологічний тренд, люблять творити красу та розуміють необхідність дбайливого ставлення до природи. Діти залюбки взяли участь в міському екологічному проєкті «Еco-friendly» та стали учасниками конкурсу «Екосумка власноруч!»
Дитячими руками було створено унікальні екошопери – тобто сумки для шопінгу, що не шкодять екології. Доведено, що екошопер – це красиво, зручно та екологічно, а також ця сумочка точно підкресліть вашу індивідуальність!
Вітаємо переможців міського конкурсу “Екосумка власноруч”!
Гавриленко Іванну ІІ місце в номінації “Вишивка”
Добичіну Юлію І місце номінація “Креатив”
Цивкалюк Катерину І місце номінація “Креатив”
Грицулю Олександру І місце номінація “Креатив”
![](https://cttm.inet.ua/wp-content/uploads/2023/04/32-1-656x1024.jpg)