![](https://cttm.inet.ua/wp-content/uploads/2023/03/330326511_1465539727587470_2208167977271079005_n-1024x768.jpg)
Вітаємо вихованців гуртка “Авіамоделювання” та їх талановитого керівника гуртка Євгена Вікторовича Зайчука
4 березня відбулися міські відкриті змагання з вільнолітаючих
авіамоделей у приміщенні серед учнівської молоді. Центр ТТМ представляли дві команди учасниці, які вибороли І та ІІ командні місця. Також один з вихованців в особистій першості отримав нагороду та подарунок від голови Всеукраїнської асоціації авіамоделістів. Ще раз ВІТАЄМО наших вихованців, та бажаємо їм ще більше перемог під мирним небом!!!