Московцев Михайло Миколайович

Стаж роботи в закладі: 10 років

Загальний педагогічний стаж: 21 рік

Педагогічне кредо:
Найкраща мотивація до навчання – це творчість, а найміцніші знання – це результати власних досліджень. (Але і до того, і до іншого треба підштовхувати.)

Життєве кредо:
« Більшість хороших програмістів виконують свою роботу не заради сплати чи визнання, а тому, що отримують задоволення від програмування ». (Лінус Торвальдс)

Коротко про себе:
Маю вищу технічну освіту. Закінчив Радіотехнічний факультет Київського політехнічного інституту в 1984 році.Спеціальність за освітою: інженер-конструктор-технолог виробництва радіоелектронної апаратури. Програмуванням на професійному рівні опанував за допомогою самоосвіти. Працював на інженерних посадах на Виробничому об’єднанні “Київський радіозавод», в Конструкторському бюро «Шторм» при КПІ, в ТОВ «Київміськвторресурси», в Торговельно-технічному об’єднанні «Авіа- радіосервіс», на педагогічних посадах в Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас.
Зараз працю в Центрі технічної творчості шкільної молоді Дарницького району м. Києва на посаді керівника гуртків «Електро- радіоконструювання», «Програмування», «Робототехніка».
Посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017»

Посилання на Scratch проект «Україна єдина»

Посилання на методрозробки

Посилання на сертифікати

Посилання на дипломи
 
 
 

Коментарі не дозволені.