ТО “Зіроньки”

Для запису до гуртка звертатися до педагога

Керівник гуртка: Наталія Миколаївна Литвяк

Запрошуємо дітей віком від 5 до 6 років. 

Творче обєднання “Зіроньки”-це  розвивально-пізнавальний курс для майбутніх школяриків, що включає захопливі заняття з математики, логіки,  комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма).

Заняття проходять у супроводі інтерактивних яскравих презентацій, кожна дитина працює з окремим набором деталей та зошитів для виконання практичних завдань.

Навички та здібності, що розвиваються: формування цілісного світогляду, розвиток зв’язного мовлення, збагачення словника, навчання читання, робота над граматичною правильністю мовлення, підготовка руки до письма, ознайомлення з математичними поняттями (кількість і лічба, геометричні фігури, величини та способи їх вимірювання, уявлення про простір і час), вправляння у розв’язанні прикладів і задач, розвиток логічних операцій мислення (систематизація, класифікація, порівняння, узагальнення), відповідальності, самостійності, вміння працювати у команді. 

Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі та закріплюються на основі маніпуляцій зі створеними моделями.

Розклад, що діє протягом 2021-2022 н.р. (каб. 19)

ВІВТОРОКЧЕТВЕР
930 – 1240930 – 1240

Коментарі не дозволені.